Witamy na nowej stronie Czyściw Specjalistycznych Sped!

Strona poświęcona czyściwom przemysłowym

Znajdą tu Państwo informacje o czyściwach przemysłowych stosowanych w rozmaitych branżach. Począwszy od branży spożywczej, a skończywszy na przemyśle nowoczesnych technologii.

Nasz doświadczony zespół specjalizuje się w odpowiednim doborze czyściw przemysłowych odpowiadającym potrzebom klientów, dzięki czemu nie muszą oni przepłacać za rozwiązania, których nie wykorzystaliby w stu procentach. Nasza oferta opiera się na czyściwach marki Avatex® oraz Sontara. Jej szczegóły znaleźć można w zakładce Oferta.

Nawet jeżeli korzystają Państwo z konkurencyjnych rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z reguły oferowane przez nas rozwiązania w dziedzinie czyściw przemysłowych sprawdzają się u klientów lepiej niż te, do których wcześniej byli przyzwyczajeni. Dodatkowymi atutami współpracy z nami są gwarancja najlepszej ceny, szybka dostawa zamówionych czyściw oraz wsparcie klienta na etapie doboru i stosowania czyściw.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki Kontakt.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony głównej naszej Grupy, czyli grupa.sped.pl. Znaleźć tam można informacje o innych oferowanych przez nas rozwiązaniach.